کوتاهی ژورنالی مو

کوتاهی ژورنالی مو

زمانی که شما تصمیم گرفتید که به سراغ کوتاه کردن موی خود بروید. بله ، بالاخره قصد یک تغییر بزرگ را دارید. اما کدام مدل را انتخاب می کنید؟ چه مکان و آرایشگری را برای کوتاهی موهای خود انتخاب می کنید.

ابتدا که وارد سالن آرایشی و زیبایی می شوید ژورنالی از مدل های کوتاهی برای انتخاب به شما داده می شوید که برای انتخاب مدل کوتاهی مسائل زیادی از جمله فرم چهره شما،جنس مو،حجم مو باید در نظر گرفته شود که این کار بدون نظر یک آرایشگر حرفه ای خوب پیش نمیرود.

مدل موهای کوتاه رویایی برای همه وجود دارد . بسیاری از مدل های کوتاه و ایده های کوتاه مو وجود دارد که می توانید آن را به عنوان یک تغییر بزرگ ظاهری انتخاب کنید. و البته ، موهای کوتاه می توانند بسیار متنوع باشند. شما می توانید با موهای لایه لایه ، خرد شده ، یا کلاسیک و گرد شروع کنید و ایده های زیبایی جدید را از خانه زیبایی نیوشا بخواهید .

اگر سوال ” آیا باید موهایم را کوتاه کنم؟” مرتباً به فکر ما می رسد ، پس چرا به دنبال آن نمی روید؟

خانه زیبایی نیوشا به عنوان  بهترین مرکز کوتاهی ژورنالی مو درتهران با کادری مجرب ، مفتخر به ارائه بهترین و بروزترین سبک های کوتاهی مو می باشد.بسیاری از خانم ها با وجود آرایشگاه های زیادی در سطح تهران از اینکه کدام یک را برای کوتاهی مو انتخاب کنند سردرگم می شوند زیرا مثلا یک خانم برای مهمانی یا جشن تصمیم به کوتاهی مو گرفته ولی از اینکه نتایج باب میل او نباشد یا با نتایج بد کوتاهی روبه رو شود هراس دارد ولی در سالن زیبایی نیوشا می توانید انواع مدل های کوتاهی بلند و کوتاه را انتخاب کرده و از انتخاب خود کاملا خرسند باشید زیرا هدف سالن زیبایی نیوشا جلب رضایت مشتریان گرامی است.

انتخاب یک مدل موهای یک نگاه هوشمندانه است: نه تنها این امر باعث می شود سبک مورد انتخاب شما در طولانی ترین مدت ادامه داشته باشد ، کوتاه کردن موها باعث تازه شدن موها و رسیدگی بهتر می شود و آنها را از آسیب های فصول گذشته رهایی می دهد. خداحافظی با انتهای مو موخوره دار و خشک  و وز شده !

Call Now Button