صافی و احیا مو

خدمات تخصصی مو و صافی مو تهران در سالن نیوشا بیوتی

همه خانم ها به طور طبیعی خواستار موهایی صاف و درخشان هستند و برای رسیدن به این خواسته مرتبا در حال خریدن محصولات مو می باشند محصولاتی از قبیل انواع شامپوها ،نرم کننده ها ،کرم ها ،سرم ها که موقتی اند یا محصولات صاف کننده موها مثل اتو مو و سشوار که در هر دو حالت ممکن است باعث آسیب هایی به مو شود .

امروزه روش های دیگری برای صاف کردن و احیا مو مرسوم شده اند که دائمی تر هستند و در سالن زیبایی نیوشا صافی مو تهران با برترین مواد و توسط متخصص با تجربه انجام می شود و شما را تا مدت ها از سایر محصولات مراقبتی مو بی نیاز می کنند در این مطلب به بررسی این محصولات می پردازیم.

کراتینه کردن مو یا صافی مو تهران در سالن نیوشا

آیا به دنبال تغییر و تحول بزرگی برای رفع وز بودن موهای خود و تبدیل آن ها به موهای صاف و درخشان هستید؟ اگر از تلاش مداوم برای صاف کردن موها با اتو هستید و از این کار خسته شده اید ، پس درمان صافی مو در سالن  به صورت حرفه ای ایده خوبی است. با این حال ، انتخاب بین یک درمان کراتینه و یک روش درمانی صافی مو می تواند گیج کننده باشد ، بنابراین ما در اینجا برای انتخاب مناسب به شما کمک می کنیم. در ادامه بخوانید که کدام فرآیند برای شما بهتر و چرا بهتر است؟

صافی مو تهران

صافی مو و کراتینه مو هر دو توسط یک شامپو مخصوص انجام می شوند که در ابتدا موهایتان را می شویند و بعد از خشک کردن مو با سشوار یک محلول صافی مو یا کراتینه مو را بر روی موهایتان می گذارند.

تفاوت اصلی بین این روش ها این است که کراتین یک پروتئین طبیعی است که در موهای ما وجود دارد و در طول درمان موها دوباره سالم و ابریشمی می شود و تا چهار ماه ماندگاری دارد در مقابل شامپو مورد استفاده برای صافی مو حاوی مواد شیمیایی است که تا مدت ها و تا زمان رویش مجدد موها ماندگاری دارد موها صاف میمانند.

صافی مو و همچنین درمان های کراتین باعث می شود موهای شما تا مدت ها نیاز به رسیدگی نداشته باشد ، بنابراین تلاش برای سبک های جدید یک راه حل بسیار مهم اس. از آنجایی که موهای شما از همیشه صاف تر و زیباتر خواهد بود ، دیگر نیاز به شامپوها و نرم کننده و سرم های اضافی برای رسیدگی به مو ندارید، که در نهایت صافی مو و کذاتینه مو به زیبایی ظاهری شما می افزاید.

صافی موبرای افرادی بهتر است که مو هایشان به صورت طبیعی از همان ابتدا بسیار فر و وز بوده است  ، و کراتینه همچنین سلامت موهای شما را تضمین می کند زیرا این یک درمان مبتنی بر پروتئین است. کراتین هیدرولیز شده در طول درمان به عمق کوتیکول مو نفوذ کرده و با آن پیوند خورد تا موهای شما را از درون تقویت کند .بعد از درمان کراتین ، متوجه خواهید شد که علاوه بر براق بودن ، موهای شما سالم تر و حجم بیشتری نیز دارد.

Call Now Button