رنگ و لایت مو

نمونه کار رنگ و لایت مو

رنگ و لایت مو

اکثر خانم های برای چندین و چند بار موهای خود را رنگ کرده اند ولی بسیار اتفاق افتاده که در اثر انتخاب نادرست آرایشگر از رنگ موهای خود ناراضی بوده یا دچار آسیب مو شد اند و در نهایت مجبور شده اند موهای خود را کوتاه کنند.

کار رنگ و لایت مو بسیار حساس است و تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره و زیبایی شخص میگذارد.

هر بار که موهایتان را رنگ می کنید در واقع یک شروع جدید را در پیش دارید و به تغییری شگفت انگیز دست می یابید و زیبایی خود را دو چندان می کنید.

انواه شیوه ها و متد های جدید رنگ و لایت مو وجود دارد که براساس سلیقه خود می توانید رنگ ترکیبی،رنگ و لایت،لایت ،آمبره و سامبره و … را با تنوع بسیار انتخاب کنید و به زیبایی خاصی برسید.

رنگ مو دائمی

این یک فرایند دو مرحله است. وقتی رنگ موی دائمی روی موها اعمال می شود ، آمونیاک (ماده قلیایی کننده) باعث می شود که کوتیکول باز شود و اجازه دهد رنگ داخل مو شود. سپس ،از پرواکساید برای نفوذ به قشر مو و تغییر رنگ مو استفاده می شود هنگامی که این اتفاق می افتد ، رنگ جدیدی وارد قشر موهای شما می شود و رنگی کاملاً جدید به آن می بخشند.

این فرایندی است که هنگام سفید کردن یا روشن کردن موهای شما نیز استفاده می شود (و رنگ موی طبیعی شما تا رشد دوباره نمی تواند جایگزین شود!).

رنگ موی نیمه دائمی

این یک روند رنگ آمیزی ملایم تر است که معمولاً 4-6 هفته به طول می انجامد. رنگ نیمه دائمی آمونیاک یا پراکسید ندارد و به سادگی می تواند مولکول های رنگی ریز را به کوتیکول موهای شما اضافه کند بدون اینکه به طور چشمگیری رنگ اصلی مو را تغییر دهد. از آنجا که این مولکول ها کوچک هستند ، در نهایت از کوتیکول خارج شده و رنگ پس چند شست و شو از بین می رود.

بنابراین ، مشتریان عزیز ، همانطور که در بالا خوانده اید  رنگ آمیزی مو روندی کاملا حرفه ای است که اگر تصمیم دارید که موهای خود را رنگ کنید ، توصیه می کنیم حتما حتما به خصوص مواقعی که رنگ دائمی می خواهید استفاده کنید پیش آرایشگر حرفه ای انجام دهید.

پس ، توصیه می کنیم موهای خود را برای جلوگیری ازآسیب توسط متخصصان رنگ کنید! فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر نحوه کار رنگ و لایت مو تأثیر می گذارد ، مانند رنگ  فعلی ، جنس مو و حجم مو. از آنجا که این عوامل می توانند تا حد زیادی روی نتیجه رنگ مو شما تأثیر بگذارند ، بهتر است برای دستیابی به آن رنگ موی زیبا که انتظار دارید و به دنبال آن هستید به یک آرایشگر حرفه ای در سالن زیبایی نیوشا  بسپارید.

اگر موهای خود را رنگ می کنید ، حتما آن را مرطوب نگه دارید ، تا حد امکان از وسایل گرم کننده مو مثل سشوار و اتو مو استفاده نکنید و از محصولات مویی که مخصوص موهای رنگ شده است برای شست و شو و رسیدگی استفاده کنید.

Call Now Button