آرایش دائم

آرایش دائم

بارزترین فایده آرایش دائمی این است که می تواند به سادگی باعث صرفه جویی در وقت افرادی که دارای برنامه های شلوغ ، رفت و آمدهای طولانی و قرارهای ملاقات بیشمار هستند. و هرگز نگرانی در مورد نامرتب شدن و پاک شدن آرایش خود ندارند  آرایش دائمی پس از شنا ، کار کردن یا دوش گرفتن از بین نمی رود. اما دلایل زیادی وجود دارد که کسی بتواند فراتر از مزایای صرفه جویی در وقت ، آرایش دائمی کند.

دلایل زیبایی نیز وجود دارد که چرا مردم از آرایش دائمی استفاده می کنند. افرادی که ریزش مو دارند و باعث از بین رفتن ابروهایشان می شود ، می توانند در هاشور ثابت ابرو فکر کنند ، در حالی که افراد دارای زخم لب می توانند از رژ لب دائمی برای پنهان کردن علائم ناخوشایند استفاده کنند. آرایش دائم همچنین می تواند در افرادی که به مواد آرایشی آلرژی دارند مفید واقع شود.

آرایش دائمی محبوبیت روزافزونی دارد زیرا تعداد بیشتری از خانمها تصمیم می گیرند روال آرایش روزانه خسته کننده خود را نئاشته باشند و از آرایش دائمی بی نظیر بهره ببرند

آرایش دائمی در اصل یک شکل هنری از تتو است. رنگدانه دائمی روی پوست اعمال می شود تا طرحی ایجاد شود که ظاهر آرایش را ایجاد می کند.

تصور کنید هر روز از خواب بیدار شوید که آرایش شده هستید. بدون لکه ، بدون عیوب ، نیازی به استفاده مجدد یا خرید مداد خط چشم دیگر نیست. با انتخاب های آرایشی دائمی ارائه شده در خانه زیبایی نیوشا در تهران مانند روش های میکروبلیدینگ ،میکروپیگمنتیشن برای ابرو، خط چشم وخط لب و…

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ نوعی آرایش دائمی است که از یک قلم مخصوص برای کشیدن موهای ابرو استفاده می کنند. برای بازسازی کامل ابروها می توانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید که کاملا مطابق با سلیقه شما می باشد.

از آنجایی که این روش درمانی نتایج چشمگیری را برای ما به ارمغان می آورد ، هر روز با ابروهای کاملاً زیبا که نیازی به مراقبت ندارند که ممکن از پاک شوند. هیچ کس متوجه نمی شود که آنها ابروهای واقعی شما نیستند! با ترمیم سالانه برای شما همیشگی می شوند.

میکروپیگمنتیشن آرایش صورت

میکروپیگمنتیشن نیز از روشهای آرایش دائم است که با یک دستگاه و قلم ریز برای وارد کردن رنگدانه به نواحی مختلف صورت برای آرایش دائم استفاده می شود  مث خط چشم دائمی و خط لب و ابرو

خط لب دائمی با اضافه کردن رنگ دور لب شما ، ظاهر شما را برای همیشه جذاب را نشان می دهد. این فرآیند لبخند طبیعی شما را زیباتر می کند و باعث می شود بدون نیاز به تزریق یا جراحی از ظاهر زیبایی لب لذت ببرید.

خط چشم دائم همچنین می تواند جذابیت و زیبایی را به چشم شما بیفزاید. این اثر چشمهای شما را درشت تر و گیراتر می کند بدون اینکه خطری برای شما داشته باشد. می توانید خط چشمی دودی و سایه دار ، دنباله دار یا پهن و هر چیز دیگری را در سالن زیبایی نیوشا در تهران بخواهید.

از آرایش دائمی نیز می توان برای افزودن رنگدانه با دقت طراحی شده به پوست استفاده کرد. رنگدانه ظاهر زخم های ناخواسته را به حداقل می رساند. این روش انقلابی به ویژه در مورد زخم های بعد از عمل مفید است که ممکن است هرگز به طور کامل بهبود نیابد. اگر شما یک آکنه ناخوشایند یا جراحی ناخواسته دارید که می خواهید آن را پنهان کنید ، تجدید نظر در مورد اسکار آرایش دائمی یک راه حل ایده آل است.

Call Now Button